DOŁĄCZ DO NAS

 

Obecnie Centrum Odszkodowań Klaims , działający w sektorze odszkodowawczym, współpracuje z agentami, którzy na terenie całej Polski, pomagają swoim klientom przejść przez skomplikowane procedury odszkodowawcze.

 

Podejmując współpracę z nami, masz możliwość dołączenia do zespołu, który w swojej pracy działa zgodnie z zasadami rzetelnego doradztwa, profesjonalnie wspierając osoby poszkodowane w wypadkach, a także ich rodziny. Stawiamy na wysoką jakość świadczonych usług w procesie likwidacji szkód, pragniemy zaoferować Ci współpracę, w której wartościami nadrzędnymi będzie dbałość o interesy każdego klienta oraz zapewnienie mu bezpieczeństwa prawnego podczas kontaktów z towarzystwami ubezpieczeniowymi.

 

NA CO MOŻESZ LICZYĆ?

Rozpoczęcie działalności w ramach współpracy w charakterze przedstawiciela firmy nie wymaga znacznych inwestycji. Każdem nowemu Agentowi w pierwszej kolejności zapewniamy wsparcie merytoryczne, sprzedażowe i marketingowe. Organizujemy również prestiżowe szkolenia i warsztaty, których treść obejmuje m.in. zagadnienia dotyczące rynku odszkodowań, prawa cywilnego, technik sprzedaży, zarządzania zasobami ludzkimi, jak również rozwoju osobistego manadżera, przez co wspomagamy rozwój kariery oraz uzyskiwanie coraz wyższych zarobków wśród naszych Agentów.

 

KOGO SZUKAMY?

Adresatami naszego zaproszenia do współpracy są wszystkie osoby, których celem jest rozpoczęcie działalności w sektorze usług odszkodowawczych. Do składania aplikacji zachęcamy nie tylko kandydatów posiadających już doświadczenie w obsłudze klienta i sprzedaży bezpośredniej, ale i tych stojących na początku ścieżki własnej kariery zawodowej.