DLACZEGO KLAIMS

A NIE JEDNA Z FIRM ODSZKODOWAWCZYCH

 

RÓŻNIMY SIĘ OD INNYCH FIRM ODSZKODOWAWCZYCH TYM, ŻE:

> Sprawy naszych klientów prowadzą od początku do końca współpracujący z nami adwokaci. Co ważne, klient nie ponosi z tego tytułu żadnych kosztów. Powierzając nam sprawę masz pewność, że będzie ją od początku prowadził adwokat, specjalista w prawie odszkodowań. Masz pewność, że zdajesz się na jego doświadczenie i wiedzę opartą na 5 letnim wykształceniu uniwersyteckim, kilkuletniej aplikacji adwokackiej oraz wieloletniej praktyce zawodowej. Każdą prowadzoną sprawę współpracujący z nami adwokaci firmują własnym imieniem i nazwiskiem. W innych firmach odszkodowawczych sprawami często zajmują się osoby nie mające wykształcenia prawniczego, a nawet wyższego. Nasi prawnicy mogą działać w postępowaniu cywilnym i karnym.

 

> Nasze wynagrodzenie to prowizja od uzyskanej dla klienta kwoty odszkodowania, płatna dopiero po zakończeniu sprawy i tylko w przypadku uzyskania odszkodowania. Wysokość prowizji uzgadniamy indywidualnie. Niektóre firmy odszkodowawcze pobierają za swoje usługi nawet 30-50 procent uzyskanego odszkodowania! Nasza oferta zawsze jest najlepsza. Nie działamy mechanicznie, wysokość prowizji uzgadniamy zawsze indywidualnie z klientem  w zależności od rodzaju sprawy.

 

UWAGA! Jeżeli podpisałeś umowę z inną firmą- zadzwoń, zaproponujemy Ci lepsze warunki współpracy i pomożemy rozwiązać poprzednią umowę.

> Zaufanie, kontakt, informacja. Każdy nasz klient ma bieżący, bezpośredni kontakt z adwokatem prowadzącym sprawę, którego dane i numer telefonu otrzymuje już przy zawieraniu umowy. W przeciwieństwie do większości „firm odszkodowawczych” uważamy, że bez osobistego kontaktu, rozmów i spotkań z klientem nie da się właściwie prowadzić sprawy.

 

> Walczymy do uzyskania satysfakcjonującej sumy. Wiele firm zajmujących się odszkodowaniami poprzestaje na negocjacjach z ubezpieczycielem i podpisuje niekorzystne ugody, obawiając się wnoszenia sprawy do Sądu. Doświadczenie wskazuje, że często nie da się uzyskać należnego odszkodowania bez procesu sądowego, w którym pokrzywdzony powinien być reprezentowany przez profesjonalnego pełnomocnika. Nie boimy się iść do sądu!

 

> Trzeba dopilnować sprawy. W razie potrzeby reprezentujemy pokrzywdzonego w postępowaniu karnym przeciwko sprawcy wypadku. Pozwala to „trzymać rękę na pulsie”.

 

Doświadczenie uczy, że osoby pokrzywdzone powinny zgłosić po odpowiednią pomoc już na etapie rozpoczęcia przez policję lub prokuraturę postępowania karnego przeciwko sprawcy wypadku. W niektórych sytuacjach może okazać się to niezbędne lub znacznie ułatwić dochodzenie roszczeń cywilnoprawnych.